Team

Management
Joost Oosterling
Financieel Manager SBS
Te bereiken via email: info@sbs-support.nl en via 023 558 90 22.
Ad Wilbers
Manager SBS Kwaliteit en kerndeskundige (HVK) van SBS Arbodienst.
Te bereiken via email: ad@sbs-support.nlen via 023 558 90 22.
Front Office
Bert Jager
Bedrijfsarts SBS Arbodienst.
Te bereiken via email: info@sbs-support.nl of 023 558 90 22.
Ditty Bakker
Coach SBS Re-integratie.
Te bereiken via email: ditty@sbs-support.nl of 023 558 90 22.
Gé Vollering
Casemanager SBS Arbodienst.
Te bereiken via email: ge@sbs-support.nl of 023 558 90 22.
Han de Jong
Coach SBS Re-integratie.
Te bereiken via email: han@sbs-support.nl of 023 558 90 22.
Hans Hofmeester
Arbeidshygiënist SBS Arbodienst en werkt tevens voor SBS Kwaliteit.
Te bereiken via email: hans@sbs-support.nl of 023 558 90 22.
Hans de Groot
Bedrijfsarts SBS Arbodienst.
Te bereiken via email: info@sbs-support.nl of 023 558 90 22.
Marcel Smulders
Bedrijfsfysiotherapeut van geriatriefysiotherapeut van SBS Algemeen.
Te bereiken via email: info@sbs-support.nl of 023 558 90 22.
Merlien Soerodikromo
Casemanager SBS Arbodienst en Coach SBS Re-integratie.
Te bereiken via email: merlien@sbs-support.nl of 023 558 90 22.
Rens Mesters
Coach SBS Re-integratie
Te bereiken via email: rens@sbs-support.nl en via 023 558 90 22.
Rob Tesselaar
Bedrijfsarts SBS Arbodienst
Te bereiken via email: rob@sbs-support.nlen via 023 558 90 22.
Back Office
Albertine Griede
Officemanager
Te bereiken via email: albertine@sbs-support.nl en via 023 558 90 22.
René Diesveld
Financiële Administratie van SBS
Te bereiken via email: administratie@sbs-support.nl en via 023 558 90 22.
Share